Aikataulu

AIKATAULU

Päivitetty 6.9. klo 17:00

Lauantai 10.9.2022

10:00 T15 4x80maj  (9E/5′) AE
10:45 P15 4x80maj (4E/5′) AE
11:10 M17 4x100m (3E/5′) AE
11:25 N19 4x100m (3E/5′) AE
11:40 N17 4x100m (4E/5′) AE
12:00 M19 4x100m (2E/5′) AE
12:10 P15 4x100m (4E/5′) AE
12:30 T15 4x100m (8E/5′) AE
13:10 N 4x100m (2E/5′) AE
13:20 M 4x100m (3E/5′) AE
14:00 Kilpailujen avaus (2-3′)
14:05 P15 4x80maj (6′) LK- B
  P15 4x80maj         LK- A
14:17 T15 4x80maj (6′) LK- B
  T15 4x80maj         LK- A
14:35 M17 4x100m (7′) LK
14:42 N19 4x100m (7′) LK
14:49 N17 4x100m (7′) LK
14:56 M19 4x100m (’7)LK
15:03 P15 4x100m (7′) LK
15:10 T15 4x100m (7′) LK- B
  T15 4x100m         LK- A
15:24 N 4x100m (7′)     LK
15:31 M 4x100m           LK
15:32 Palkintojen jako (M17,19,N17,19 4×100 m)
15:40 N19 3x800m
15:49 Palkintojen jako (P,T15 4×80 maj; P,T15 4×100 m)
16:00 M19 3x800m
16:08 Palkintojen jako (N,M 4×100 m)
16:15 N17 3x800m 
16:30 M17 3x800m
16:40 Palkintojen jako (N,M19 3×800 m)
16:45 N 4000m (DMR)
17:00 Palkintojen jako (N,M17 3×800 m)
17:05 M 4000m (DMR)
17:30 Palkintojen jako (N 4000 m)
17:50 Palkintojen jako (M 4000 m)

Sunnuntai 11.9.2022

10:00 N17 4x100maj (3E/5′) AE PERUTTU
10:25 M17 4x300m (4E/7′) AE
10:53 N17 4x300m (4E/7′) AE
11:25 NM 3x3000m käv. (60′) LK
13:00 Kilpailupäivän avaus (2-3′)
13:02 Palkintojen jako (N,M 3×3000 m kävely)
13:10 N17 4x100maj (5′) LK – B
  N17 4x100maj         LK – A
13:20 N19 4x100maj (5′) LK – B
  N19 4x100maj         LK – A
13:30 M17 4x100maj (5′) LK – B
  M17 4x100maj         LK – A
13:40 M19 4x100maj (5′)  LK – B
  M19 4x100maj          LK – A
13:50 Kisaisännyyden luovutus (2-3′)
14:00 N17 4x300m (8′)      LK
14:08 M17 4x300m (8′)     LK
14:12 Palkintojen jako (N,M17 4×100 maj)
14:20 N19 4x400m (8′)     2 LK erää
14:28  
14:36 M19 4x400m (8′)     2 LK erää
14:44  
14:50 Palkintojen jako (N,M19 4×100 maj)
  Palkintojen jako (N,M17 4×300 m)
15:00 NM 4x1500m            LK
15:25 Palkintojen jako (N,M19 4×400 m)
15:30 T15 4x800m (15′)  2 LK erää
15:45  
16:00 Palkintojen jako (NM 4×1500 m)
16:05 P15 4x800m (15′) LK
16:25 N 4x400m (8′)  2 LK  erää
16:33  
16:36 Palkintojen jako (T,P15 4×800 m)
16:40 M 4x400m (8′)  3 LK  erää
17:xx Palkintojen jako (N,M 4×400 m)

Pääyhteistyökumppanit

Lähitapiola Keski-Suomi
Kariteam
Valmet
Verso