Maajoukkuetason urheilijat

Aino Pulkkinen Pikajuoksu

Anniina Kortetmaa Pikajuoksu

Elmo Lakka 110m aidat

Emma Koistinen Aitajuoksu

Emmi Mäkinen Pituus

Hanna-Maari Päkk Pikajuoksu

Henri Manninen Kestävyysjuoksu

Ilari Manninen 110m aidat

Johanna Salmela Moukari

Julia Enarvi Aitajuoksu

Nooralotta Neziri 100m aidat

Kansalliset huiput

Aada Koppeli Moukari

Alisa Virtanen 800m, 1500m

Arttu Peltola 100m, pika-aidat

Camilla Forsberg Kiekko

Daniel Savolainen Pikajuoksu

Eemil Helander Kestävyysjuoksu

Elisa Oksanen 7-ottelu

Gabriela Kosonen Korkeus

Gia Reinholm Pituus, aitajuoksu

Hannamari Kinnunen Moukari

Heidi Salminen 400m aidat

Heini Ikonen 800m, 1500m

Jaakko Nieminen Kestävyysjuoksu

Janette Niemi 800 m

Jesse Väyrynen Pikajuoksu

Jonatan Kinnunen 3-loikka

Joonas Jokivartio Seiväshyppy

Juho Nieminen Pituus, 3-loikka

Juho Seppänen 400m aidat

Julius Toivola Pituus

Juuso Peltola Aitajuoksu

Juuso Sillanpää Kiekko

Katri Niemistö Kestävyysjuoksu

Lassi Saarinen keihäs

Lotta Mäkinen Kestävyysjuoksu

Miska Sundberg Aitajuoksu

Nora-Julia Isoluoma Aitajuoksu

Oona Nieminen Pituus

Oona-Mari Hakulinen Kestävyysjuoksu

Otto Kaario Kestävyysjuoksu

Pietari Outinen Seiväs

Sanni Mahonen Pikajuoksu

Siiri Rainio 400m aidat / 800m

Sini Lällä Korkeus

Sini Toivola 7-ottelu

Sonja Alasalmi Keihäs

Suvi Eerikäinen Pituus, 3-loikka

Teemu Keronen 400m

Tuomas Rouvali Pituus

Tuomas Valle 10-ottelu

Viljami Kaasalainen pikajuoksu

Wilhelmiina Harju 3-loikka

Muut vähintään 3 pisteen luokkaurheilijat:

Aki Häkkinen Juho Koivisto
Aleksi Niemelä Jussi Eskola
Alexi Ruokamo Jussi Huuskonen
Anna-Elina Heikkinen Konsta Vilkman
Dani Lirkki Kristian Peltola
Dennis Rehnström Laura Koivisto
Eero Helenius Leevi-Kalle Heikkilä
Eero Viljanmaa Miika Lehtinen
Emilia Siltanen Mika Ruhtinas
Emma Rainio Oosa Siukonen
Emmi Pennanen Pauliina Oksanen
Fiinu Puustinen Pietari Valoranta
Gea Zitting Pinja Hirvilahti
Harri Metsäranta Riikka Savolainen
Iiro Surkka Roope Koskinen
Inka Sinivuori Sanni Nokelainen
Jenna Maukonen Timo Valkonen
Johanna Kulmala Varpu-Sofia Heinonen
Jonathan Kilpelä Viljami Hietaharju

Pääyhteistyökumppanit

Enberg
Lähitapiola Keski-Suomi
Kariteam
Valmet
Verso