Yhteystiedot

Meidät saa kiinni

Puhelin: 014-218031              Sähköposti: toimisto @ jku.fi             

Toimiston sijainti:
Monitoimitalo, Kuntoportti 3, 40700 Jyväskylä

Aukioloajat:
MA-TO 11-17, PE 11-15 (pl. kisapäivät ja tapahtumat).

Henkilöstö

Markku Koistinen Toiminnanjohtaja 0407069195 markku.koistinen@jku.fi

Jarkko Finni Valmennuspäällikkö 0405362680 jarkko.finni@jku.fi

Johanna Leivonen Harrasteurheiluvastaava (nuoret alle 12v ja aikuisurheilijat) 0500867209 johanna@jku.fi

Tanja Niemi Valmennusryhmä- (12-15v) ja tiedotusvastaava tanja.niemi@jku.fi

Jaakko Hanhinen Toimisto- ja tapahtumatyöntekijä (oa) 0405408710 toimisto@jku.fi

Teemu Airaksinen Toimistovastaava 014218031 toimisto@jku.fi

Antti Mero Jr. Valmentaja (pika- ja aitajuoksut) 0407685747 antti.jr.mero@jku.fi

Vesa Rantanen Valmentaja (hypyt)

Harri Leivonen Valmentaja (heitot)

Johtokunta

Pasi Valoranta Puheenjohtaja 0505538503 pasi.valoranta@gmail.com

Esa Kaihlajärvi Varapuheenjohtaja / Kilpailupäällikkö 0445703875 esakaihla@gmail.com

Markku Koistinen Toiminnanjohtaja 0407069195 markku.koistinen@jku.fi

Jarkko Finni Valmennuspäällikkö 0405362680 jarkko.finni@jku.fi

Johanna Leivonen Harrasteurheiluvastaava (nuoret alle 12v ja aikuisurheilijat) 0500867209 johanna@jku.fi

Heli Toivola Viestintä

Petteri Monni Urheilija- / asiantuntijajäsen

Pääyhteistyökumppanit