Ilmoittautuneet

Lopullinen lista

 

 

M30 60 m  
     
39 Samir Demnati Ikaalisten Urheilijat
51 Oskar Fagerman Helsingin Kisa-Veikot
151 Olli Juvonen Janakkalan Jana
194 Mikko Kemppinen Tampereen Pyrintö
295 Oskari Leppänen Helsingin Kisa-Veikot
615 Joonas Turunen Jyväskylän Kenttäurheilijat
670 Veli Vuorenmaa Oulun Pyrintö
     
M30 200 m  
     
85 Niko Heikkilä Kymen Urheiluveteraanit
194 Mikko Kemppinen Tampereen Pyrintö
615 Joonas Turunen Jyväskylän Kenttäurheilijat
670 Veli Vuorenmaa Oulun Pyrintö
     
M30 400 m  
     
85 Niko Heikkilä Kymen Urheiluveteraanit
151 Olli Juvonen Janakkalan Jana
194 Mikko Kemppinen Tampereen Pyrintö
301 Juhani Lindholm Jyväskylän Kenttäurheilijat
670 Veli Vuorenmaa Oulun Pyrintö
     
M30 800 m  
     
85 Niko Heikkilä Kymen Urheiluveteraanit
151 Olli Juvonen Janakkalan Jana
194 Mikko Kemppinen Tampereen Pyrintö
     
M30 1500 m  
     
10 Tuomas Aho Limingan Niittomiehet
101 Joona Holappa Limingan Niittomiehet
     
M30 3000 m  
     
10 Tuomas Aho Limingan Niittomiehet
101 Joona Holappa Limingan Niittomiehet
143 Janne Jokinen Vaajakosken Kuohu
629 Toni Valido Runner’s Club
     
M30 60 m aj  
     
194 Mikko Kemppinen Tampereen Pyrintö
     
M30 Korkeus  
     
194 Mikko Kemppinen Tampereen Pyrintö
585 Otto Takala Joutsan Pommi
     
M30 Pituus  
     
194 Mikko Kemppinen Tampereen Pyrintö
     
M30 Kuula  
     
151 Olli Juvonen Janakkalan Jana
526 Jani Santala Himangan Urheilijat
     
M30 Painonheitto  
     
151 Olli Juvonen Janakkalan Jana
     
M35 60 m  
     
30 Tuomas Anttonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
34 Fabian Björk Helsingin Kisa-Veikot
207 Sampo Kiviharju Hämeenlinnan Tarmo
286 Asko Lehtonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
318 Kari Majuri Porin Urheiluveteraanit
381 Sami Mönkölä Jyväskylän Kenttäurheilijat
413 Jan Paldán Helsingin Kisa-Veikot
607 Juho Toivari Janakkalan Jana
668 Oki Vuonoranta Esbo If
     
M35 200 m  
     
34 Fabian Björk Helsingin Kisa-Veikot
207 Sampo Kiviharju Hämeenlinnan Tarmo
376 Tero Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
381 Sami Mönkölä Jyväskylän Kenttäurheilijat
495 Ville Ryhänen Esbo If
668 Oki Vuonoranta Esbo If
     
M35 400 m  
     
225 Kai Koljonen Haukiputaan Veikot
280 Ville Lavikainen Runner’s Club
381 Sami Mönkölä Jyväskylän Kenttäurheilijat
417 Tuomas Pasanen Downtown 65 Endurance
495 Ville Ryhänen Esbo If
508 Juha Saarisilta Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
M35 800 m  
     
154 Juha Järvelä Kurikan Ryhti
163 Jan Kaas Gamlakarleby IF
225 Kai Koljonen Haukiputaan Veikot
280 Ville Lavikainen Runner’s Club
417 Tuomas Pasanen Downtown 65 Endurance
620 Matti Uusitalo Kuivasjärven Aura
     
M35 1500 m  
     
117 Antti Hyttinen Vaajakosken Kuohu
154 Juha Järvelä Kurikan Ryhti
163 Jan Kaas Gamlakarleby IF
259 Tommy Lahti IF Femman
620 Matti Uusitalo Kuivasjärven Aura
     
M35 3000 m  
     
13 Tuomas Ahola Nivalan Urheilijat
28 Matti Alonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
117 Antti Hyttinen Vaajakosken Kuohu
154 Juha Järvelä Kurikan Ryhti
163 Jan Kaas Gamlakarleby IF
451 Lauri Pohjola Jyväskylän Kenttäurheilijat
620 Matti Uusitalo Kuivasjärven Aura
686 Ismo Ylenius Janakkalan Jana
     
M35 60 m aj  
     
259 Tommy Lahti IF Femman
376 Tero Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
495 Ville Ryhänen Esbo If
668 Oki Vuonoranta Esbo If
     
M35 3000 m kävely  
     
344 Antti Miihkinen Vihdin Urheiluveteraanit
     
M35 Korkeus  
     
259 Tommy Lahti IF Femman
376 Tero Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
642 Lari Vesander Esbo If
682 Sebastian Widjeskog IF Åsarna
     
M35 Seiväs  
     
376 Tero Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
467 Olli Rannikko Nokian Urheilijat
508 Juha Saarisilta Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
M35 Pituus  
     
225 Kai Koljonen Haukiputaan Veikot
376 Tero Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
446 Mikko Piispa Helsingin Kisa-Veikot
682 Sebastian Widjeskog IF Åsarna
     
M35 Kolmiloikka  
     
259 Tommy Lahti IF Femman
318 Kari Majuri Porin Urheiluveteraanit
376 Tero Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
508 Juha Saarisilta Jyväskylän Kenttäurheilijat
516 Joni Salminen Forssan Salama
     
M35 Kuula  
     
241 Karri Kulmala Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
258 Lauri Laasala Toijalan Vauhti
347 Tuomas Mikkola Alavieskan Viri
448 Antti Pitkänen Länsi-Uudenmaan Urheilijat
504 Jukka Saaranen Pyhäjärven Pohti
508 Juha Saarisilta Jyväskylän Kenttäurheilijat
516 Joni Salminen Forssan Salama
658 Teemu Virolainen Pornainen Heavy Team
     
M35 Painonheitto  
     
215 Sami Koistinen Tohmajärven Urheilijat
241 Karri Kulmala Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
259 Tommy Lahti IF Femman
347 Tuomas Mikkola Alavieskan Viri
448 Antti Pitkänen Länsi-Uudenmaan Urheilijat
508 Juha Saarisilta Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
M40 60 m  
     
62 Kimmo Haikonen Kuivasjärven Aura
121 Jouni Hyvönen Kuopion Reipas
170 Aku Kallio Lempäälän Kisa Yleisurheilu
212 Toni Kneckt Oulun Pyrintö
240 Sami Krause Helsingin Kisa-Veikot
249 Janne Kuusela Tammelan Ryske
268 Petteri Laitinen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
323 Veli-Matti Mannila Helsingin Tarmo
424 Tuomo Peltola LahtiSport
433 Jarkko Pesola Helsingin Kisa-Veikot
500 Tomi Ryynänen Kunto-Pirkat
576 Jussi Säilä Länsi-Uudenmaan Urheilijat
616 Mikko Uittamo Nummen Kipinä
630 Tero Valkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
633 Tero Valta Oulun Ikiliikkujat
     
M40 200 m  
     
170 Aku Kallio Lempäälän Kisa Yleisurheilu
212 Toni Kneckt Oulun Pyrintö
268 Petteri Laitinen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
323 Veli-Matti Mannila Helsingin Tarmo
630 Tero Valkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
     
M40 400 m  
     
111 Jani Huovinen Joensuun Kataja
132 Ilkka Iisakka Esbo If
170 Aku Kallio Lempäälän Kisa Yleisurheilu
249 Janne Kuusela Tammelan Ryske
268 Petteri Laitinen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
278 Petri Lauronen Jyväskylän Kenttäurheilijat
323 Veli-Matti Mannila Helsingin Tarmo
356 Jonne Mustonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
372 Aimo Mäkinen Vammalan Seudun Voima
396 Tuomo Nurminen LahtiSport
524 Thomas Sandberg Åbo IFK
     
M40 800 m  
     
111 Jani Huovinen Joensuun Kataja
132 Ilkka Iisakka Esbo If
329 Miika Marttinen Hämeenlinnan Tarmo
396 Tuomo Nurminen LahtiSport
461 Joakim Pyttynen Hämeenlinnan Tarmo
524 Thomas Sandberg Åbo IFK
     
M40 1500 m  
     
112 Jari Huovinen Joensuun Kataja
278 Petri Lauronen Jyväskylän Kenttäurheilijat
300 Vesa Lindberg Downtown 65 Endurance
329 Miika Marttinen Hämeenlinnan Tarmo
340 Harri Metsäranta Jyväskylän Kenttäurheilijat
356 Jonne Mustonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
461 Joakim Pyttynen Hämeenlinnan Tarmo
464 Jukka Rahkonen Polvijärven Urheilijat
524 Thomas Sandberg Åbo IFK
564 Jani Strömsholm IF Sibbo Vargarna
575 Teppo Syrjälä Kylmäkosken Veikot
     
M40 3000 m  
     
137 Kristian Isaksson Jyväskylän Kenttäurheilijat
300 Vesa Lindberg Downtown 65 Endurance
340 Harri Metsäranta Jyväskylän Kenttäurheilijat
575 Teppo Syrjälä Kylmäkosken Veikot
604 Harri-Pekka Tikkanen Kiuruveden Urheilijat
     
M40 60 m aj  
     
132 Ilkka Iisakka Esbo If
321 Timo Malinen Forssan Salama
369 Kimmo Mäkeläinen Rauman Työväen Urheilijat
396 Tuomo Nurminen LahtiSport
424 Tuomo Peltola LahtiSport
500 Tomi Ryynänen Kunto-Pirkat
633 Tero Valta Oulun Ikiliikkujat
     
M40 Korkeus  
     
132 Ilkka Iisakka Esbo If
321 Timo Malinen Forssan Salama
500 Tomi Ryynänen Kunto-Pirkat
518 Teemu Salminen Toijalan Vauhti
530 Matti Saunanen Ikaalisten Urheilijat
     
M40 Seiväs  
     
396 Tuomo Nurminen LahtiSport
424 Tuomo Peltola LahtiSport
500 Tomi Ryynänen Kunto-Pirkat
     
M40 Pituus  
     
170 Aku Kallio Lempäälän Kisa Yleisurheilu
268 Petteri Laitinen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
276 Jarkko Lassila Jyväskylän Kenttäurheilijat
321 Timo Malinen Forssan Salama
369 Kimmo Mäkeläinen Rauman Työväen Urheilijat
424 Tuomo Peltola LahtiSport
518 Teemu Salminen Toijalan Vauhti
530 Matti Saunanen Ikaalisten Urheilijat
616 Mikko Uittamo Nummen Kipinä
     
M40 Kolmiloikka  
     
276 Jarkko Lassila Jyväskylän Kenttäurheilijat
369 Kimmo Mäkeläinen Rauman Työväen Urheilijat
424 Tuomo Peltola LahtiSport
     
M40 Kuula  
     
243 Juha Kumpulainen Iisalmen Visa
291 Harri Leivonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
472 Tomi Rantanen Harjavallan Työväen Urheilijat
530 Matti Saunanen Ikaalisten Urheilijat
538 Jani Seppälä Espoon Tapiot
560 Mikko Stenström Petäjäveden Petäjäiset
     
M40 Painonheitto  
     
472 Tomi Rantanen Harjavallan Työväen Urheilijat
     
M45 60 m  
     
14 Mika Ahomäki Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
20 Antti Ala-Rämi Pudasjärven Urheilijat
29 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
63 Esa Hakala Tampereen Pyrintö
96 Kalle Hietanen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
133 Tuomas Iivanainen Helsingin Kisa-Veikot
203 Mikko Kinnunen Jyväskylän Kenttäurheilijat
297 Janne Liimatainen Turun Urheiluliitto
310 Pessi Lyyra Jyväskylän Kenttäurheilijat
332 Marko Matinlompolo Oulun Ikiliikkujat
399 Kimmo Närhi Kunto-Pirkat
436 Jarkko Piekkari Janakkalan Jana
597 Petri Tauriainen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
M45 200 m  
     
29 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
32 Seppo Appelqvist Gamlakarleby IF
96 Kalle Hietanen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
203 Mikko Kinnunen Jyväskylän Kenttäurheilijat
264 Krister Laine Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
310 Pessi Lyyra Jyväskylän Kenttäurheilijat
332 Marko Matinlompolo Oulun Ikiliikkujat
399 Kimmo Närhi Kunto-Pirkat
653 Jani Viljola Helsingin Kisa-Veikot
     
M45 400 m  
     
29 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
133 Tuomas Iivanainen Helsingin Kisa-Veikot
236 Kai Koskinen Kunto-Pirkat
264 Krister Laine Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
309 Pekka Lyijynen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
436 Jarkko Piekkari Janakkalan Jana
492 Marko Ruotsalainen Oulaisten Huima
653 Jani Viljola Helsingin Kisa-Veikot
     
M45 800 m  
     
49 Jukka Eskelinen Vaajakosken Kuohu
145 Markku Jokinen Hyvinkään Seudun Urheilijat
165 Lasse Kaihlavirta Kunto-Pirkat
201 Jari Kinnunen Kajaanin Urheilijat
221 Ossi Kokkonen Downtown 65 Endurance
264 Krister Laine Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
492 Marko Ruotsalainen Oulaisten Huima
653 Jani Viljola Helsingin Kisa-Veikot
     
M45 1500 m  
     
49 Jukka Eskelinen Vaajakosken Kuohu
201 Jari Kinnunen Kajaanin Urheilijat
221 Ossi Kokkonen Downtown 65 Endurance
365 Mikko Mäkelä Downtown 65 Endurance
484 Jarkko Rikkonen Mikkelin Kilpa-Veikot
531 Markku Savioja Vaajakosken Kuohu
624 Marko Vaittinen Forssan Salama
     
M45 3000 m  
     
195 Jaakko Kero Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
365 Mikko Mäkelä Downtown 65 Endurance
531 Markku Savioja Vaajakosken Kuohu
     
M45 60 m aj  
     
29 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
336 Jukka Mertanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
431 Ari Perälä Kunto-Pirkat
612 Juhapekka Tuomainen Lapinlahden Veto
     
M45 3000 m kävely  
     
655 Juha Vimpari Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
M45 Korkeus  
     
29 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
152 Sami Jämsen Jyväskylän Kenttäurheilijat
165 Lasse Kaihlavirta Kunto-Pirkat
310 Pessi Lyyra Jyväskylän Kenttäurheilijat
431 Ari Perälä Kunto-Pirkat
672 Tuukka Vuorinen Äänekosken Urheilijat
684 Tero Willamo Helsingin Kisa-Veikot
     
M45 Seiväs  
     
29 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
245 Hannu Kuosmanen Saloisten Salama
     
M45 Pituus  
     
14 Mika Ahomäki Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
29 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
63 Esa Hakala Tampereen Pyrintö
203 Mikko Kinnunen Jyväskylän Kenttäurheilijat
310 Pessi Lyyra Jyväskylän Kenttäurheilijat
431 Ari Perälä Kunto-Pirkat
492 Marko Ruotsalainen Oulaisten Huima
597 Petri Tauriainen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
684 Tero Willamo Helsingin Kisa-Veikot
     
M45 Kolmiloikka  
     
14 Mika Ahomäki Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
29 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
142 Marko Jokela Kristiinan Urheilijat
310 Pessi Lyyra Jyväskylän Kenttäurheilijat
431 Ari Perälä Kunto-Pirkat
672 Tuukka Vuorinen Äänekosken Urheilijat
684 Tero Willamo Helsingin Kisa-Veikot
     
M45 Kuula  
     
20 Antti Ala-Rämi Pudasjärven Urheilijat
29 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
57 Juha Haapala Ilmajoen Kisailijat
152 Sami Jämsen Jyväskylän Kenttäurheilijat
494 Ari Ruuti Jyväskylän Kenttäurheilijat
655 Juha Vimpari Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
M45-40-35-30 4 x 200 m  
     
1 Helsingin Kisa-Veikot  
4 Janakkalan Jana  
6 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
10 Jyväskylän Kenttäurheilijat 2  
14 Jyväskylän Kenttäurheilijat 3  
20 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
26 LahtiSport 1  
39 Varsinais-Suomen Veteraaniurh.  
     
M50 60 m  
     
94 Jukka Hieta Helsingin Kisa-Veikot
181 Jari Karjalainen LahtiSport
224 Mikko Koli Jyväskylän Kenttäurheilijat
226 Jouni Komulainen Vihdin Urheiluveteraanit
390 Jarmo Nissilä Helsingin Kisa-Veikot
478 Paavo Reilson Länsi-Uudenmaan Urheilijat
     
M50 200 m  
     
94 Jukka Hieta Helsingin Kisa-Veikot
113 Jyri Huppunen Kokemäen Kova-Väki Yleisurheil
166 Antti Kaihua Oulun Pyrintö
188 Juha Kauppinen Savonlinnan Jyry
224 Mikko Koli Jyväskylän Kenttäurheilijat
390 Jarmo Nissilä Helsingin Kisa-Veikot
478 Paavo Reilson Länsi-Uudenmaan Urheilijat
578 Jan Särömaa Helsingin Kisa-Veikot
623 Kimmo Vainio LahtiSport
664 Pekka Visuri LahtiSport
     
M50 400 m  
     
113 Jyri Huppunen Kokemäen Kova-Väki Yleisurheil
390 Jarmo Nissilä Helsingin Kisa-Veikot
578 Jan Särömaa Helsingin Kisa-Veikot
580 Mikael Söderman IF Drott
636 Janne Vanhala Ullavan Kilpa
679 Julius Westerberg Länsi-Uudenmaan Urheilijat
     
M50 800 m  
     
100 Harri Hokkanen Hippoksen maratonkerho
113 Jyri Huppunen Kokemäen Kova-Väki Yleisurheil
228 Juhani Konu Kenttäurheilijat-58
412 Timo Paasonen Kenttäurheilijat-58
421 Jari Pekonen Porvoon Urheilijat
456 Seppo Puttonen Vaajakosken Kuohu
636 Janne Vanhala Ullavan Kilpa
662 Kari Virtanen Hämeenlinnan Tarmo
679 Julius Westerberg Länsi-Uudenmaan Urheilijat
     
M50 1500 m  
     
100 Harri Hokkanen Hippoksen maratonkerho
118 Tarmo Hyttinen Koiviston Kipinä
287 Matti Lehtonen Vaajakosken Kuohu
316 Jouko Mahlamäki Lauttakylän Luja
421 Jari Pekonen Porvoon Urheilijat
456 Seppo Puttonen Vaajakosken Kuohu
661 Hannu Virtanen Kunto-Pirkat
662 Kari Virtanen Hämeenlinnan Tarmo
     
M50 3000 m  
     
118 Tarmo Hyttinen Koiviston Kipinä
287 Matti Lehtonen Vaajakosken Kuohu
421 Jari Pekonen Porvoon Urheilijat
596 Sakari Taskila Leppävaaran Sisu
661 Hannu Virtanen Kunto-Pirkat
     
M50 60 m aj  
     
166 Antti Kaihua Oulun Pyrintö
224 Mikko Koli Jyväskylän Kenttäurheilijat
355 Juha Multanen Helsingin Kisa-Veikot
418 Esa Paukku Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
543 Mika Siimes Helsingin Kisa-Veikot
     
M50 3000 m kävely  
     
25 Kari Alenius Kuivasjärven Aura
226 Jouni Komulainen Vihdin Urheiluveteraanit
     
M50 Korkeus  
     
75 Jukka Hannula Helsingin Kisa-Veikot
120 Ari Hyvönen Pyhäjärven Pohti
181 Jari Karjalainen LahtiSport
335 Vesa Merinen Helsingin Kisa-Veikot
355 Juha Multanen Helsingin Kisa-Veikot
478 Paavo Reilson Länsi-Uudenmaan Urheilijat
649 Matti Viitala Tampereen Pyrintö
     
M50 Seiväs  
     
75 Jukka Hannula Helsingin Kisa-Veikot
157 Mikko Järvenpää Keuruun Kisailijat
166 Antti Kaihua Oulun Pyrintö
214 Antti Kois Alavieskan Viri
260 Ari Lahti-Luopa Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
267 Petri Laitinen Kangasniemen Kalske
418 Esa Paukku Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
543 Mika Siimes Helsingin Kisa-Veikot
     
M50 Pituus  
     
75 Jukka Hannula Helsingin Kisa-Veikot
94 Jukka Hieta Helsingin Kisa-Veikot
166 Antti Kaihua Oulun Pyrintö
182 Mauno Karjalainen Vaalan Karhu
355 Juha Multanen Helsingin Kisa-Veikot
478 Paavo Reilson Länsi-Uudenmaan Urheilijat
527 Petri Satto Janakkalan Jana
M50 Kolmiloikka  
     
75 Jukka Hannula Helsingin Kisa-Veikot
138 Timo Jaakkola Helsingin Kisa-Veikot
181 Jari Karjalainen LahtiSport
188 Juha Kauppinen Savonlinnan Jyry
418 Esa Paukku Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
481 Timo Riikonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
543 Mika Siimes Helsingin Kisa-Veikot
     
M50 Kuula  
     
47 Timo Erämetsä Helsingin Kisa-Veikot
72 Markku Hanhela Kiimingin Urheilijat
147 Michael Jokiranta Kaskö Idrottsklubb
226 Jouni Komulainen Vihdin Urheiluveteraanit
237 Petri Koskinen Riihimäen Kisko
304 Jouni Lohi Kuusamon Erä-Veikot
308 Jari Luoto Pyhäjoen Pauhu
322 Mikko Malmivuo Helsingin Kisa-Veikot
335 Vesa Merinen Helsingin Kisa-Veikot
415 Mika Parkkali Porin Urheiluveteraanit
479 Mika Rekola Mynämäen Isku
481 Timo Riikonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
521 Kari Salonen Turun Senioriurheilijat
527 Petri Satto Janakkalan Jana
549 Mika Sirkka Joutsan Pommi
582 Pasi Taipale Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
     
M50 Painonheitto  
     
72 Markku Hanhela Kiimingin Urheilijat
174 Juhani Kangas Lohijärven Kuohu
226 Jouni Komulainen Vihdin Urheiluveteraanit
237 Petri Koskinen Riihimäen Kisko
304 Jouni Lohi Kuusamon Erä-Veikot
322 Mikko Malmivuo Helsingin Kisa-Veikot
335 Vesa Merinen Helsingin Kisa-Veikot
481 Timo Riikonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
521 Kari Salonen Turun Senioriurheilijat
527 Petri Satto Janakkalan Jana
549 Mika Sirkka Joutsan Pommi
582 Pasi Taipale Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
     
M55 60 m  
     
24 Harri Alatupa Jyväskylän Kenttäurheilijat
102 Juha-Pekka Holm Kivijärven Kivekkäät
252 Veijo Kylmäpuro Helsingin Kisa-Veikot
313 Heikki Lähdekorpi Forssan Salama
522 Risto Salonen Kunto-Pirkat
554 Petteri Soini Mikkelin Kilpa-Veikot
643 Markku Vettenniemi Espoon Tapiot
     
M55 200 m  
     
24 Harri Alatupa Jyväskylän Kenttäurheilijat
102 Juha-Pekka Holm Kivijärven Kivekkäät
191 Sampo Kelhä Oulun Ikiliikkujat
252 Veijo Kylmäpuro Helsingin Kisa-Veikot
313 Heikki Lähdekorpi Forssan Salama
522 Risto Salonen Kunto-Pirkat
554 Petteri Soini Mikkelin Kilpa-Veikot
563 Christer Strömberg Helsingin Kisa-Veikot
588 Jari Tammi Helsingin Kisa-Veikot
643 Markku Vettenniemi Espoon Tapiot
     
M55 400 m  
     
24 Harri Alatupa Jyväskylän Kenttäurheilijat
186 Jukka Kaukola Kuopion Reipas
191 Sampo Kelhä Oulun Ikiliikkujat
313 Heikki Lähdekorpi Forssan Salama
522 Risto Salonen Kunto-Pirkat
563 Christer Strömberg Helsingin Kisa-Veikot
588 Jari Tammi Helsingin Kisa-Veikot
     
M55 800 m  
     
79 Jukka-Pekka Hassinen Runner’s Club
186 Jukka Kaukola Kuopion Reipas
202 Jari Kinnunen Helsingin Jyry
313 Heikki Lähdekorpi Forssan Salama
325 Jari Marjomaa Helsingin Kisa-Veikot
520 Jouni Salojärvi Kymen Urheiluveteraanit
563 Christer Strömberg Helsingin Kisa-Veikot
611 Kimmo Tukiainen Kaipolan Vire
619 Jari Uusitalo Porvoon Urheilijat
638 Tuomo Vanhanen Tapanilan Erä
     
M55 1500 m  
     
67 Jari Hakola Kyyjärven Kyky
79 Jukka-Pekka Hassinen Runner’s Club
86 Juha Heininen Porvoon Urheilijat
202 Jari Kinnunen Helsingin Jyry
277 Hannu Laurila Oulun NMKY:n urheilijat
282 Juha-Matti Lehtinen Kempeleen Maratonklubi
292 Jari Leppimäki Kunto-Pirkat
325 Jari Marjomaa Helsingin Kisa-Veikot
611 Kimmo Tukiainen Kaipolan Vire
619 Jari Uusitalo Porvoon Urheilijat
638 Tuomo Vanhanen Tapanilan Erä
     
M55 3000 m  
     
67 Jari Hakola Kyyjärven Kyky
79 Jukka-Pekka Hassinen Runner’s Club
126 Pekka Hälinen Helsingin Kisa-Veikot
202 Jari Kinnunen Helsingin Jyry
277 Hannu Laurila Oulun NMKY:n urheilijat
282 Juha-Matti Lehtinen Kempeleen Maratonklubi
292 Jari Leppimäki Kunto-Pirkat
317 Antti Maisi Vihdin Urheiluveteraanit
405 Kari Ojala Kalajoen Junkkarit
547 Sergei Simanov Hämeenlinnan Kisa
565 Peter Ståhl IF Sibbo Vargarna
619 Jari Uusitalo Porvoon Urheilijat
     
M55 60 m aj  
     
24 Harri Alatupa Jyväskylän Kenttäurheilijat
45 Reijo Erkkilä Kangasniemen Kalske
79 Jukka-Pekka Hassinen Runner’s Club
450 Kari Pohjola Länsi-Uudenmaan Urheilijat
638 Tuomo Vanhanen Tapanilan Erä
     
M55 Korkeus  
     
127 Esa Hämäläinen Lapinlahden Veto
450 Kari Pohjola Länsi-Uudenmaan Urheilijat
691 Jukka Ylitalo Helsingin Kisa-Veikot
     
M55 Seiväs  
     
45 Reijo Erkkilä Kangasniemen Kalske
79 Jukka-Pekka Hassinen Runner’s Club
320 Jukka Malila Helsingin Kisa-Veikot
     
M55 Pituus  
     
139 Jari Jaatinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
252 Veijo Kylmäpuro Helsingin Kisa-Veikot
475 Arto Rautio Himangan Urheilijat
689 Harri Yli-Huita Laihian Luja
     
M55 Kolmiloikka  
     
45 Reijo Erkkilä Kangasniemen Kalske
450 Kari Pohjola Länsi-Uudenmaan Urheilijat
475 Arto Rautio Himangan Urheilijat
638 Tuomo Vanhanen Tapanilan Erä
     
M55 Kuula  
     
40 Esa Dufva Mikkelin Kilpa-Veikot
134 Jari Ikäheimo Jyväskylän Kenttäurheilijat
162 Juha Kaaro Vehkalahden Veikot
330 Jarmo Matilainen Mikkelin Kilpa-Veikot
486 Hannu Rintaniemi Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
     
M55 Painonheitto  
     
406 Tapio Ojala LahtiSport
425 Pekka Peltoniemi Joensuun Kataja
432 Jukka Perälä Kauhajoen Karhu
486 Hannu Rintaniemi Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
     
M60 60 m  
     
19 Tapani Aitta Jyväskylän Kenttäurheilijat
78 Jouko Hassi Oulun Ikiliikkujat
110 Harri Huotari Helsingin Kisa-Veikot
312 Atte Lähdekorpi Forssan Salama
352 Jukka Mononen Jyväskylän Kenttäurheilijat
414 Jari Pantzar Helsingin Kisa-Veikot
437 Esa Pieniniemi Oulun Ikiliikkujat
499 Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
515 Esa Salminen Helsingin Kisa-Veikot
534 Jussi Savolainen Iisalmen Visa
577 Kyösti Säkkinen Kajaanin Urheilijat
     
M60 200 m  
     
19 Tapani Aitta Jyväskylän Kenttäurheilijat
78 Jouko Hassi Oulun Ikiliikkujat
110 Harri Huotari Helsingin Kisa-Veikot
235 Antti Koskela Toholammin Urheilijat
352 Jukka Mononen Jyväskylän Kenttäurheilijat
414 Jari Pantzar Helsingin Kisa-Veikot
499 Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
515 Esa Salminen Helsingin Kisa-Veikot
534 Jussi Savolainen Iisalmen Visa
606 Hannu Timonen-Nissi Oulun Ikiliikkujat
     
M60 400 m  
     
88 Juha Helander Tapanilan Erä
129 Reijo Häyrinen Kangasniemen Kalske
156 Kari Järvenpää LahtiSport
205 Viljo Kirjavainen Hämeenlinnan Kisa
362 Veikko Myyryläinen Mikkelin Kilpa-Veikot
380 Aimo Määttä Rovaniemen Roadrunners
414 Jari Pantzar Helsingin Kisa-Veikot
498 Veijo Rytkönen Helsingin Kisa-Veikot
606 Hannu Timonen-Nissi Oulun Ikiliikkujat
675 Timo Vähäkuopus Pudasjärven Urheilijat
     
M60 800 m  
     
3 Heino Aalto LahtiSport
125 Seppo Häkkinen Kymen Urheiluveteraanit
129 Reijo Häyrinen Kangasniemen Kalske
161 Veijo Jääskeläinen Kymen Urheiluveteraanit
205 Viljo Kirjavainen Hämeenlinnan Kisa
380 Aimo Määttä Rovaniemen Roadrunners
     
M60 1500 m  
     
3 Heino Aalto LahtiSport
161 Veijo Jääskeläinen Kymen Urheiluveteraanit
187 Jukka Kauppila Kalajoen Junkkarit
205 Viljo Kirjavainen Hämeenlinnan Kisa
362 Veikko Myyryläinen Mikkelin Kilpa-Veikot
626 Ilkka Vakkuri Kankaanpään Urheilijat
     
M60 3000 m  
     
3 Heino Aalto LahtiSport
187 Jukka Kauppila Kalajoen Junkkarit
409 Jukka Ollikainen Janakkalan Jana
626 Ilkka Vakkuri Kankaanpään Urheilijat
637 Juha Vanhanen Vaajakosken Kuohu
641 Mauno Vehviläinen Vaajakosken Kuohu
     
M60 60 m aj  
     
129 Reijo Häyrinen Kangasniemen Kalske
158 Risto Järvi Esbo If
235 Antti Koskela Toholammin Urheilijat
253 Kimmo Kylämies Taipalsaaren Veikot
312 Atte Lähdekorpi Forssan Salama
499 Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
534 Jussi Savolainen Iisalmen Visa
577 Kyösti Säkkinen Kajaanin Urheilijat
675 Timo Vähäkuopus Pudasjärven Urheilijat
     
M60 3000 m kävely  
     
419 Kauko Pekkarinen Oripään Vesa
626 Ilkka Vakkuri Kankaanpään Urheilijat
666 Matti Voronkoff Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
M60 Korkeus  
     
235 Antti Koskela Toholammin Urheilijat
253 Kimmo Kylämies Taipalsaaren Veikot
312 Atte Lähdekorpi Forssan Salama
488 Olavi Roivainen Saloisten Salama
534 Jussi Savolainen Iisalmen Visa
548 Jari Simola Hämeenlinnan Tarmo
     
M60 Seiväs  
     
158 Risto Järvi Esbo If
234 Reino Korpelainen Kuortaneen Kunto
488 Olavi Roivainen Saloisten Salama
     
M60 Pituus  
     
129 Reijo Häyrinen Kangasniemen Kalske
253 Kimmo Kylämies Taipalsaaren Veikot
312 Atte Lähdekorpi Forssan Salama
437 Esa Pieniniemi Oulun Ikiliikkujat
468 Hannu Ranta Tammelan Ryske
499 Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
577 Kyösti Säkkinen Kajaanin Urheilijat
     
M60 Kolmiloikka  
     
129 Reijo Häyrinen Kangasniemen Kalske
158 Risto Järvi Esbo If
312 Atte Lähdekorpi Forssan Salama
468 Hannu Ranta Tammelan Ryske
499 Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
534 Jussi Savolainen Iisalmen Visa
675 Timo Vähäkuopus Pudasjärven Urheilijat
     
M60 Kuula  
     
6 Tapio Aaltonen Vaalan Karhu
95 Juha Hietala Yppärin Urheilijat
141 Tuomo Jantunen Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
192 Arto Kemppainen Toijalan Vauhti
234 Reino Korpelainen Kuortaneen Kunto
253 Kimmo Kylämies Taipalsaaren Veikot
468 Hannu Ranta Tammelan Ryske
532 Markku Savola Sulkavan Urheilijat
555 Markku Sointu Kunto-Pirkat
621 Tenho Vaarala Lapin Lukko
681 Karri Westerlund Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
M60 Painonheitto  
     
6 Tapio Aaltonen Vaalan Karhu
131 Matti Ihalainen Kangasniemen Kalske
141 Tuomo Jantunen Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
185 Risto Katajamäki Töysän Veto
234 Reino Korpelainen Kuortaneen Kunto
360 Jarmo Myllymäki Merijärven Kestävä
411 Esa Paasonen Ristiinan Urheilijat
621 Tenho Vaarala Lapin Lukko
     
M65 60 m  
     
15 Esko Ahonen Kunto-Pirkat
66 Kauko Hakkarainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
108 Markku Huikkola Kunto-Pirkat
172 Pekka Kallioniemi Kunto-Pirkat
474 Markku Rautasalo Kangasniemen Kalske
476 Seppo Rehakka Vammalan Seudun Voima
496 Pauli Rytilahti Lapin Lukko
558 Seppo Sovio Hämeenlinnan Tarmo
603 Juhani Tikkalahti Evijärven Urheilijat
651 Asko Vilavaara Helsingin Kisa-Veikot
     
M65 200 m  
     
36 Olavi Brandt Muuramen Yritys
107 Taisto Honkanen Polvijärven Vauhti
108 Markku Huikkola Kunto-Pirkat
311 Mauri Lyytikäinen Kuopion Reipas
353 Paavo Muhonen Juuan Urheilijat
474 Markku Rautasalo Kangasniemen Kalske
496 Pauli Rytilahti Lapin Lukko
608 Paavo Tomminen Kymen Urheiluveteraanit
640 Reijo Vauhkonen Muuramen Yritys
663 Timo Virtanen Oulun Ikiliikkujat
     
M65 400 m  
     
4 Antti Aaltonen Kymen Urheiluveteraanit
107 Taisto Honkanen Polvijärven Vauhti
193 Risto Kemppainen Vihdin Urheiluveteraanit
290 Veijo Leiviskä Oulun Ikiliikkujat
311 Mauri Lyytikäinen Kuopion Reipas
327 Matti Marttila Kymen Urheiluveteraanit
519 Erkki Salo Ilmajoen Kisailijat
591 Pentti Tamminen LahtiSport
608 Paavo Tomminen Kymen Urheiluveteraanit
663 Timo Virtanen Oulun Ikiliikkujat
     
M65 800 m  
     
4 Antti Aaltonen Kymen Urheiluveteraanit
89 Reijo Helenius Valkeakosken Haka
290 Veijo Leiviskä Oulun Ikiliikkujat
315 Kaarlo Maaninka Kauhajoen Karhu
408 Jorma Ojen Kunto-Pirkat
445 Valde Piiroinen Polvijärven Vauhti
608 Paavo Tomminen Kymen Urheiluveteraanit
610 Kauko Tuisku Rovaniemen Roadrunners
     
M65 1500 m  
     
266 Erkki Laitila Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
315 Kaarlo Maaninka Kauhajoen Karhu
393 Seppo Nuoliaho Hämeenlinnan Kisa
408 Jorma Ojen Kunto-Pirkat
445 Valde Piiroinen Polvijärven Vauhti
610 Kauko Tuisku Rovaniemen Roadrunners
     
M65 3000 m  
     
257 Heimo Kärkkäinen Lahden Ahkera
266 Erkki Laitila Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
315 Kaarlo Maaninka Kauhajoen Karhu
408 Jorma Ojen Kunto-Pirkat
445 Valde Piiroinen Polvijärven Vauhti
610 Kauko Tuisku Rovaniemen Roadrunners
     
M65 60 m aj  
     
255 Kalevi Kytölä Kunto-Pirkat
346 Arto Miikkulainen Riihimäen Kisko
501 Tuomo Ryynänen Iisalmen Visa
558 Seppo Sovio Hämeenlinnan Tarmo
     
M65 3000 m kävely  
     
35 Heikki Brandt Viitasaaren Viesti
122 Esko Hyyppä Vimpelin Veto
283 Taisto Lehtinen Spove
608 Paavo Tomminen Kymen Urheiluveteraanit
     
M65 Korkeus  
     
7 Ari Aartola Helsingin Kisa-Veikot
155 Jukka Järvenpää Jyväskylän Kenttäurheilijat
177 Simo Kangastie Kunto-Pirkat
255 Kalevi Kytölä Kunto-Pirkat
293 Tapani Leppälä Kunto-Pirkat
361 Veijo Myllyselkä Tyrnävän Tempaus
387 Matti Nieminen Helsingin Kisa-Veikot
391 Pertti Nousiainen Kunto-Pirkat
566 Harri Sundell Vihdin Urheiluveteraanit
     
M65 Seiväs  
     
155 Jukka Järvenpää Jyväskylän Kenttäurheilijat
208 Seppo Kivimäki Vaasan Vasama
342 Hannu Miettinen Joensuun Kataja
345 Jouko Miihkinen Vihdin Urheiluveteraanit
382 Rauno Möttönen Kunto-Pirkat
391 Pertti Nousiainen Kunto-Pirkat
584 Seppo Taivassalo Kunto-Pirkat
667 Lauri Vuohelainen Kunto-Pirkat
     
M65 Pituus  
     
7 Ari Aartola Helsingin Kisa-Veikot
108 Markku Huikkola Kunto-Pirkat
155 Jukka Järvenpää Jyväskylän Kenttäurheilijat
177 Simo Kangastie Kunto-Pirkat
193 Risto Kemppainen Vihdin Urheiluveteraanit
208 Seppo Kivimäki Vaasan Vasama
255 Kalevi Kytölä Kunto-Pirkat
334 Mauri Merikanto Helsingin Kisa-Veikot
388 Jouko Nikula Kunto-Pirkat
391 Pertti Nousiainen Kunto-Pirkat
     
M65 Kolmiloikka  
     
7 Ari Aartola Helsingin Kisa-Veikot
108 Markku Huikkola Kunto-Pirkat
160 Veijo Järvitalo Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
177 Simo Kangastie Kunto-Pirkat
193 Risto Kemppainen Vihdin Urheiluveteraanit
255 Kalevi Kytölä Kunto-Pirkat
334 Mauri Merikanto Helsingin Kisa-Veikot
346 Arto Miikkulainen Riihimäen Kisko
391 Pertti Nousiainen Kunto-Pirkat
501 Tuomo Ryynänen Iisalmen Visa
     
M65 Kuula  
     
5 Keijo Aaltonen Kiimingin Urheilijat
54 Seppo Gavrilov Joensuun Kataja
66 Kauko Hakkarainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
230 Toivo Kopakkala Kangasniemen Kalske
247 Urpo Kuronen Kuopion Reipas
293 Tapani Leppälä Kunto-Pirkat
319 Raimo Majuri Spove
345 Jouko Miihkinen Vihdin Urheiluveteraanit
382 Rauno Möttönen Kunto-Pirkat
388 Jouko Nikula Kunto-Pirkat
474 Markku Rautasalo Kangasniemen Kalske
613 Jaakko Tuovila Pudasjärven Urheilijat
673 Juha Vuorivirta Vantaan Salamat
     
M65 Painonheitto  
     
5 Keijo Aaltonen Kiimingin Urheilijat
230 Toivo Kopakkala Kangasniemen Kalske
319 Raimo Majuri Spove
359 Heikki Myllykangas Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
388 Jouko Nikula Kunto-Pirkat
584 Seppo Taivassalo Kunto-Pirkat
     
M65-60-55-50 4 x 200 m  
     
2 Helsingin Kisa-Veikot  
7 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
11 Jyväskylän Kenttäurheilijat 2  
19 Kangasniemen Kalske  
23 Kymen Urheiluveteraanit  
27 LahtiSport 1  
33 Muuramen Yritys  
34 Oulun Ikiliikkujat  
38 Tapanilan Erä  
     
M70 60 m  
     
17 Seppo Ahonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
41 Georg Dunkel Helsingin Kisa-Veikot
115 Esko Huttunen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
124 Mikko Häiväläinen Kuopion Reipas
176 Arvi Kangastie Lappajärven Veikot
196 Tapio Keski-Petäjä Jyväskylän Kenttäurheilijat
303 Jarmo Lipasti Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
371 Vesa Mäki Länsi-Uudenmaan Urheilijat
428 Markku Penttilä Espoon Tapiot
434 Heikki Pesonen Kuopion Reipas
470 Veikko Rantala Helsingin Kisa-Veikot
692 Jouko Ylä-Liedenpohja Virtain Urheilijat
     
M70 200 m  
     
23 Kalevi Alatalo Saloisten Salama
124 Mikko Häiväläinen Kuopion Reipas
428 Markku Penttilä Espoon Tapiot
434 Heikki Pesonen Kuopion Reipas
440 Taisto Pietilä Kunto-Pirkat
459 Jari Pykilä Porin Urheiluveteraanit
692 Jouko Ylä-Liedenpohja Virtain Urheilijat
     
M70 400 m  
     
23 Kalevi Alatalo Saloisten Salama
52 Ahti Finning Kunto-Pirkat
115 Esko Huttunen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
246 Matti Kuosmanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
440 Taisto Pietilä Kunto-Pirkat
692 Jouko Ylä-Liedenpohja Virtain Urheilijat
     
M70 800 m  
     
23 Kalevi Alatalo Saloisten Salama
52 Ahti Finning Kunto-Pirkat
244 Kauko Kuningas Anjalan Liitto
246 Matti Kuosmanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
341 Teuvo Mettälä Ikaalisten Urheilijat
430 Simo Perkkiö Oulun Ikiliikkujat
     
M70 1500 m  
     
52 Ahti Finning Kunto-Pirkat
216 Timo Koivuaho Kunto-Pirkat
244 Kauko Kuningas Anjalan Liitto
246 Matti Kuosmanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
341 Teuvo Mettälä Ikaalisten Urheilijat
343 Olavi Miettinen Kuopion Reipas
384 Raimo Niemi Spove
458 Pekka Puukkoniemi Virtain Urheilijat
648 Matti Viita-aho Lappajärven Veikot
     
M70 3000 m  
     
216 Timo Koivuaho Kunto-Pirkat
219 Lauri Koivuranta Hämeenlinnan Kisa
244 Kauko Kuningas Anjalan Liitto
246 Matti Kuosmanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
384 Raimo Niemi Spove
529 Urpo Saukkonen Spove
648 Matti Viita-aho Lappajärven Veikot
     
M70 60 m aj  
     
21 Antti Alarotu Hämeenlinnan Tarmo
196 Tapio Keski-Petäjä Jyväskylän Kenttäurheilijat
303 Jarmo Lipasti Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
371 Vesa Mäki Länsi-Uudenmaan Urheilijat
428 Markku Penttilä Espoon Tapiot
459 Jari Pykilä Porin Urheiluveteraanit
     
M70 3000 m kävely  
     
250 Jouko Kuusjärvi Jyväskylän Kenttäurheilijat
261 Heikki Lahtinen Kunto-Pirkat
644 Reijo Viianen Jalasjärven Jalas
     
M70 Korkeus  
     
21 Antti Alarotu Hämeenlinnan Tarmo
238 Matti Kostamo Leppävirran Urheilijat
303 Jarmo Lipasti Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
371 Vesa Mäki Länsi-Uudenmaan Urheilijat
567 Reijo Sundell Vihdin Urheiluveteraanit
     
M70 Seiväs  
     
171 Antti Kalliomäki Helsingin Kisa-Veikot
303 Jarmo Lipasti Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
368 Veikko Mäkelä Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
403 Reima Oinaanoja Helsingin Kisa-Veikot
505 Seppo Saarela Riihimäen Kisko
     
M70 Pituus  
     
71 Tapio Hamunen Joensuun Kataja
246 Matti Kuosmanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
303 Jarmo Lipasti Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
371 Vesa Mäki Länsi-Uudenmaan Urheilijat
400 Olavi Ohranen Harjun Urheilijat -82
     
M70 Kolmiloikka  
     
159 Lauri Järvinen Kalajoen Junkkarit
246 Matti Kuosmanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
371 Vesa Mäki Länsi-Uudenmaan Urheilijat
505 Seppo Saarela Riihimäen Kisko
     
M70 Kuula  
     
18 Paavo Ahoniemi Haukiputaan Veikot
21 Antti Alarotu Hämeenlinnan Tarmo
303 Jarmo Lipasti Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
403 Reima Oinaanoja Helsingin Kisa-Veikot
416 Kalevi Partti Kangasniemen Kalske
460 Reijo Pynnönen Kangasniemen Kalske
571 Harri Suominen Muuramen Yritys
593 Markku Tarkkio Kunto-Pirkat
     
M70 Painonheitto  
     
552 Pekka Sivula Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
568 Ole Sundkvist IK Falken
587 Esko Talvinen LahtiSport
593 Markku Tarkkio Kunto-Pirkat
     
M75 60 m  
     
70 Sakari Hallia Oulun Ikiliikkujat
149 Markku Juopperi Spove
326 Antero Markunsalo Kuopion Reipas
598 Jouko Teinilä Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
M75 200 m  
     
59 Sten Haglund IF Drott
70 Sakari Hallia Oulun Ikiliikkujat
128 Pertti Härkönen Muuramen Yritys
149 Markku Juopperi Spove
326 Antero Markunsalo Kuopion Reipas
426 Eero Penttilä Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
M75 400 m  
     
59 Sten Haglund IF Drott
128 Pertti Härkönen Muuramen Yritys
149 Markku Juopperi Spove
471 Timo Rantanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
528 Esa Saukkola LahtiSport
     
M75 800 m  
     
59 Sten Haglund IF Drott
128 Pertti Härkönen Muuramen Yritys
149 Markku Juopperi Spove
471 Timo Rantanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
M75 1500 m  
     
59 Sten Haglund IF Drott
149 Markku Juopperi Spove
227 Viljo Komulainen Spove
471 Timo Rantanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
M75 3000 m  
     
60 Stig Haglund IF Drott
149 Markku Juopperi Spove
227 Viljo Komulainen Spove
471 Timo Rantanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
M75 60 m aj  
     
64 Tuomo Hakala Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
M75 3000 m kävely  
     
84 Veikko Haverinen Kangasniemen Kalske
427 Hannu Penttilä Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
447 Jorma Pirinen Kunto-Pirkat
502 Kari Räsänen Polvijärven Vauhti
595 Åke Tarvos IF Pedersöre-Pojkarna
632 Martti Valonen Spove
     
M75 Korkeus  
     
326 Antero Markunsalo Kuopion Reipas
452 Kyösti Poutiainen Helsingin Kisa-Veikot
646 Kunto Viiru Kajaanin Kipinä
     
M75 Seiväs  
     
64 Tuomo Hakala Jyväskylän Kenttäurheilijat
452 Kyösti Poutiainen Helsingin Kisa-Veikot
     
M75 Pituus  
     
211 Heimo Klaukka Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
326 Antero Markunsalo Kuopion Reipas
     
M75 Kolmiloikka  
     
64 Tuomo Hakala Jyväskylän Kenttäurheilijat
211 Heimo Klaukka Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
326 Antero Markunsalo Kuopion Reipas
     
M75 Kuula  
     
146 Usko Jokinen Kunto-Pirkat
229 Timo Kopakkala Kiimingin Urheilijat
251 Esko Kuutti Vihdin Urheiluveteraanit
284 Toivo Lehtinen Kunto-Pirkat
     
M75 Painonheitto  
     
229 Timo Kopakkala Kiimingin Urheilijat
     
M80 60 m  
     
53 Hannu Flink LahtiSport
55 Pär Granbacka IF Drott
168 Martti Kaleva Oulun Ikiliikkujat
     
M80 200 m  
     
55 Pär Granbacka IF Drott
168 Martti Kaleva Oulun Ikiliikkujat
204 Paavo Kinnunen Oulun Ikiliikkujat
     
M80 400 m  
     
55 Pär Granbacka IF Drott
199 Sulo Kiirla Spove
204 Paavo Kinnunen Oulun Ikiliikkujat
299 Kauko Lindberg Spove
324 Eino Manninen Saarijärven Pullistus
512 Kosti Salmela Pihtiputaan Tuisku
     
M80 800 m  
     
199 Sulo Kiirla Spove
204 Paavo Kinnunen Oulun Ikiliikkujat
299 Kauko Lindberg Spove
512 Kosti Salmela Pihtiputaan Tuisku
     
M80 1500 m  
     
324 Eino Manninen Saarijärven Pullistus
512 Kosti Salmela Pihtiputaan Tuisku
     
M80 60 m aj  
     
55 Pär Granbacka IF Drott
514 Aimo Salmi Laihian Luja
     
M80 3000 m kävely  
     
197 Matti Kettunen Polvijärven Vauhti
378 Mikko Mäntyvaara Toivakan Rivakka
669 Raimo Vuorenmaa Saarijärven Pullistus
     
M80 Korkeus  
     
53 Hannu Flink LahtiSport
56 Aarne Haapala Laihian Luja
80 Oiva Hauhia LahtiSport
514 Aimo Salmi Laihian Luja
     
M80 Seiväs  
     
56 Aarne Haapala Laihian Luja
     
M80 Pituus  
     
38 Stig Bäcklund Isnäs Start
574 Timo Suvanto Alavuden Urheilijat
     
M80 Kolmiloikka  
     
38 Stig Bäcklund Isnäs Start
514 Aimo Salmi Laihian Luja
     
M80 Kuula  
     
404 Pekka Oinonen Kivijärven Kivekkäät
517 Pertti Salminen Uuraisten Urheilijat
600 Jouni Tenhu LahtiSport
628 Kaarlo Valasjärvi Helsingin Kisa-Veikot
687 Heikki Yli-Erkkilä Vihdin Urheiluveteraanit
     
M80 Painonheitto  
     
56 Aarne Haapala Laihian Luja
404 Pekka Oinonen Kivijärven Kivekkäät
600 Jouni Tenhu LahtiSport
628 Kaarlo Valasjärvi Helsingin Kisa-Veikot
     
M80-75-70 3 x 200 m  
     
22 Kuopion Reipas  
28 LahtiSport 1  
35 Oulun Ikiliikkujat  
36 SpoVe  
     
M85 60 m  
     
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
386 Jaakko Nieminen Kunto-Pirkat
487 Pentti Ritvanen Kuopion Reipas
     
M85 200 m  
     
11 Pauli Ahokas IF Sibbo Vargarna
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
386 Jaakko Nieminen Kunto-Pirkat
487 Pentti Ritvanen Kuopion Reipas
     
M85 400 m  
     
11 Pauli Ahokas IF Sibbo Vargarna
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
     
M85 800 m  
     
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
     
M85 1500 m  
     
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
     
M85 3000 m  
     
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
     
M85 60 m aj  
     
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
     
M85 3000 m kävely  
     
302 Heikki Linna Kangasniemen Kalske
     
M85 Korkeus  
     
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
     
M85 Pituus  
     
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
386 Jaakko Nieminen Kunto-Pirkat
     
M85 Kolmiloikka  
     
231 Niilo Korhonen Suonenjoen Vasama
386 Jaakko Nieminen Kunto-Pirkat
     
M90 60 m  
     
37 Kurt Byggmästar IF Drott
     
M90 200 m  
     
37 Kurt Byggmästar IF Drott
     
M90 3000 m kävely  
     
119 Viljo Hyvölä Iisalmen Visa
590 Matti Tamminen Kyyjärven Kyky
     
M90 Kuula  
     
507 Leo Saarinen Harjun Urheilijat -82
     
M90 Painonheitto  
     
507 Leo Saarinen Harjun Urheilijat -82
     
M95 60 m  
     
429 Pekka Penttilä Porin Urheiluveteraanit
     
M95 200 m  
     
429 Pekka Penttilä Porin Urheiluveteraanit
     
M95 400 m  
     
429 Pekka Penttilä Porin Urheiluveteraanit
     
M95 Pituus  
     
429 Pekka Penttilä Porin Urheiluveteraanit
     
M95 Kuula  
     
429 Pekka Penttilä Porin Urheiluveteraanit
     
     
     
     
     
     
N30 60 m  
     
22 Sonja Alasalmi Jyväskylän Kenttäurheilijat
87 Katja Heinonen Äänekosken Urheilijat
109 Anne Huiko Tampereen Pyrintö
153 Piia Jäntti Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
198 Outi Keurulainen Muuramen Yritys
248 Suvi Kuukkanen-Raaska Jyväskylän Kenttäurheilijat
306 Niina Lukkarila Oulun Pyrintö
410 Minna Ollila Tampereen Pyrintö
462 Matleena Pälve Helsingin Kisa-Veikot
509 Suvi-Tuuli Saarnio Helsingin Kisa-Veikot
539 Jasmin Showlah HIFK – Friidrott
586 Teija Takala Lahden Ahkera
592 Tiia Taponen LahtiSport
614 Sonja Turnbull-Smith Länsi-Uudenmaan Urheilijat
     
N30 200 m  
     
109 Anne Huiko Tampereen Pyrintö
198 Outi Keurulainen Muuramen Yritys
306 Niina Lukkarila Oulun Pyrintö
462 Matleena Pälve Helsingin Kisa-Veikot
509 Suvi-Tuuli Saarnio Helsingin Kisa-Veikot
592 Tiia Taponen LahtiSport
602 Reetta Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N30 400 m  
     
198 Outi Keurulainen Muuramen Yritys
210 Anne Kivivuori Viitasaaren Viesti
367 Satu Mäkelä Toijalan Vauhti
455 Veera Puosi Jyväskylän Kenttäurheilijat
592 Tiia Taponen LahtiSport
602 Reetta Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
614 Sonja Turnbull-Smith Länsi-Uudenmaan Urheilijat
     
N30 800 m  
     
1 Riikka Aakula Salon Vilpas
367 Satu Mäkelä Toijalan Vauhti
455 Veera Puosi Jyväskylän Kenttäurheilijat
497 Heini Rytkönen Jyväskylän Kenttäurheilijat
678 Annina Walling Polvijärven Urheilijat
     
N30 1500 m  
     
1 Riikka Aakula Salon Vilpas
130 Taru Häyrinen Mikkelin Kilpa-Veikot
270 Sanna Lakoma Runner’s Club
367 Satu Mäkelä Toijalan Vauhti
569 Laura Sunila Runner’s Club
617 Mari Ulkuniemi Runner’s Club
678 Annina Walling Polvijärven Urheilijat
     
N30 3000 m  
     
130 Taru Häyrinen Mikkelin Kilpa-Veikot
270 Sanna Lakoma Runner’s Club
275 Anni Lappela Kunto-Pirkat
367 Satu Mäkelä Toijalan Vauhti
569 Laura Sunila Runner’s Club
617 Mari Ulkuniemi Runner’s Club
     
N30 60 m aj  
     
65 Johanna Hakalahti Tampereen Pyrintö
109 Anne Huiko Tampereen Pyrintö
635 Reeta Valve Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N30 Korkeus  
     
87 Katja Heinonen Äänekosken Urheilijat
164 Eeva Kadenius Vihdin Urheiluveteraanit
210 Anne Kivivuori Viitasaaren Viesti
586 Teija Takala Lahden Ahkera
635 Reeta Valve Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N30 Pituus  
     
87 Katja Heinonen Äänekosken Urheilijat
109 Anne Huiko Tampereen Pyrintö
210 Anne Kivivuori Viitasaaren Viesti
398 Susanna Nyrhilä Janakkalan Jana
410 Minna Ollila Tampereen Pyrintö
586 Teija Takala Lahden Ahkera
635 Reeta Valve Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N30 Kolmiloikka  
     
65 Johanna Hakalahti Tampereen Pyrintö
87 Katja Heinonen Äänekosken Urheilijat
164 Eeva Kadenius Vihdin Urheiluveteraanit
523 Marja Salosyrjä Jyväskylän Kenttäurheilijat
635 Reeta Valve Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N30 Kuula  
     
22 Sonja Alasalmi Jyväskylän Kenttäurheilijat
87 Katja Heinonen Äänekosken Urheilijat
109 Anne Huiko Tampereen Pyrintö
114 Tiina Hutri Helsingin Kisa-Veikot
210 Anne Kivivuori Viitasaaren Viesti
289 Tuisku-Tuulia Leinonen Tampereen Pyrintö
635 Reeta Valve Jyväskylän Kenttäurheilijat
683 Julia Wiikeri Helsingin Kisa-Veikot
694 Henrika Österlund IF Åland
     
N30 Painonheitto  
     
114 Tiina Hutri Helsingin Kisa-Veikot
683 Julia Wiikeri Helsingin Kisa-Veikot
     
N35 60 m  
     
42 Pinja Ekström Lahden Ahkera
69 Satu Halla LahtiSport
179 Essi Kanninen Tampereen Pyrintö
190 Anni Kekolahti Oulun Pyrintö
239 Satu Kouvo Lappeenrannan Urheilu-Miehet
265 Leena Laine Esbo If
395 Laura Nurminen Janakkalan Jana
442 Iina-Lydia Pihlainen Esbo If
546 Anu Siltala LahtiSport
609 Saana Topp Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
674 Virpi Vähäkangas Keravan Urheilijat
     
N35 200 m  
     
42 Pinja Ekström Lahden Ahkera
44 Sanna Erkinheimo Lahden Ahkera
69 Satu Halla LahtiSport
269 Tiina Laitinen Äänekosken Urheilijat
395 Laura Nurminen Janakkalan Jana
466 Anne Rajaniemi Lahden Ahkera
546 Anu Siltala LahtiSport
579 Niina Säteri Jyväskylän Kenttäurheilijat
674 Virpi Vähäkangas Keravan Urheilijat
     
N35 400 m  
     
44 Sanna Erkinheimo Lahden Ahkera
265 Leena Laine Esbo If
269 Tiina Laitinen Äänekosken Urheilijat
457 Suvi Puttonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
466 Anne Rajaniemi Lahden Ahkera
579 Niina Säteri Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N35 800 m  
     
44 Sanna Erkinheimo Lahden Ahkera
269 Tiina Laitinen Äänekosken Urheilijat
439 Laura Pietilä Jyväskylän Kenttäurheilijat
466 Anne Rajaniemi Lahden Ahkera
     
N35 3000 m  
     
27 Leena Alonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
136 Sonja Ilomäki Virtain Urheilijat
457 Suvi Puttonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
466 Anne Rajaniemi Lahden Ahkera
     
N35 60 m aj  
     
69 Satu Halla LahtiSport
179 Essi Kanninen Tampereen Pyrintö
579 Niina Säteri Jyväskylän Kenttäurheilijat
631 Anne-Mari Vallioniemi Janakkalan Jana
     
N35 3000 m kävely  
     
43 Jutta Ellä Kalannin Vankka
262 Jenni Lahtinen Kunto-Pirkat
     
N35 Korkeus  
     
200 Alina Kinnunen Jyväskylän Kenttäurheilijat
239 Satu Kouvo Lappeenrannan Urheilu-Miehet
525 Satu Santaholma Oulun Pyrintö
     
N35 Seiväs  
     
351 Vilma Moilanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
631 Anne-Mari Vallioniemi Janakkalan Jana
     
N35 Pituus  
     
58 Maija Haartela-Vuori Salon Vilpas
104 Eini Hongisto Janakkalan Jana
190 Anni Kekolahti Oulun Pyrintö
239 Satu Kouvo Lappeenrannan Urheilu-Miehet
525 Satu Santaholma Oulun Pyrintö
546 Anu Siltala LahtiSport
609 Saana Topp Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
631 Anne-Mari Vallioniemi Janakkalan Jana
     
N35 Kolmiloikka  
     
69 Satu Halla LahtiSport
104 Eini Hongisto Janakkalan Jana
190 Anni Kekolahti Oulun Pyrintö
525 Satu Santaholma Oulun Pyrintö
546 Anu Siltala LahtiSport
609 Saana Topp Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
     
N35 Kuula  
     
104 Eini Hongisto Janakkalan Jana
116 Maija-Liisa Hyppönen Jyväskylän Kenttäurheilijat
144 Katriina Jokinen Liedon Parma
179 Essi Kanninen Tampereen Pyrintö
285 Laura Lehto Jyväskylän Kenttäurheilijat
358 Mari Mylly Saloisten Salama
570 Annika Suominen Vihdin Urheiluveteraanit
631 Anne-Mari Vallioniemi Janakkalan Jana
693 Cecilia Österlund IF Nykarlebynejden
     
N35 Painonheitto  
     
116 Maija-Liisa Hyppönen Jyväskylän Kenttäurheilijat
285 Laura Lehto Jyväskylän Kenttäurheilijat
351 Vilma Moilanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
570 Annika Suominen Vihdin Urheiluveteraanit
     
N40 60 m  
     
8 Tellervo Ahlholm Jyväskylän Kenttäurheilijat
83 Katja Hautaniemi LahtiSport
93 Johanna Herlevi-Saarukka Jyväskylän Kenttäurheilijat
256 Virpi Kämäräinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
271 Tiina Lampén Helsingin Kisa-Veikot
333 Anette Mehtälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
357 Kirsi Mykkänen Kuopion Reipas
373 Annika Mäkinen LahtiSport
389 Nelli Nikula Helsingin Kisa-Veikot
438 Päivi Pietarinen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
480 Jaana Riikonen Perniön Urheilijat
511 Riitta Sallinen Helsingin Kisa-Veikot
618 Miia Uskalinmäki Tampereen Pyrintö
647 Taru Viiru Janakkalan Jana
657 Sanna Virkkunen Oulun Pyrintö
     
N40 200 m  
     
8 Tellervo Ahlholm Jyväskylän Kenttäurheilijat
83 Katja Hautaniemi LahtiSport
256 Virpi Kämäräinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
271 Tiina Lampén Helsingin Kisa-Veikot
333 Anette Mehtälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
357 Kirsi Mykkänen Kuopion Reipas
373 Annika Mäkinen LahtiSport
389 Nelli Nikula Helsingin Kisa-Veikot
480 Jaana Riikonen Perniön Urheilijat
511 Riitta Sallinen Helsingin Kisa-Veikot
618 Miia Uskalinmäki Tampereen Pyrintö
     
N40 400 m  
     
357 Kirsi Mykkänen Kuopion Reipas
389 Nelli Nikula Helsingin Kisa-Veikot
511 Riitta Sallinen Helsingin Kisa-Veikot
     
N40 800 m  
     
8 Tellervo Ahlholm Jyväskylän Kenttäurheilijat
178 Marja Kankainen Äänekosken Urheilijat
213 Päivi Knutar Kälviän Tarmo
256 Virpi Kämäräinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
279 Jenni Lautiala Salon Vilpas
557 Katja Sorri Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N40 1500 m  
     
178 Marja Kankainen Äänekosken Urheilijat
213 Päivi Knutar Kälviän Tarmo
279 Jenni Lautiala Salon Vilpas
449 Anu Pitkänen Helsingin Juoksijat
     
N40 3000 m  
     
178 Marja Kankainen Äänekosken Urheilijat
213 Päivi Knutar Kälviän Tarmo
557 Katja Sorri Jyväskylän Kenttäurheilijat
561 Anna-Liisa Stenvall Kenttäurheilijat-58
     
N40 60 m aj  
     
8 Tellervo Ahlholm Jyväskylän Kenttäurheilijat
31 Henna Anunti Haukiputaan Veikot
48 Ella Eskelinen LahtiSport
83 Katja Hautaniemi LahtiSport
256 Virpi Kämäräinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
333 Anette Mehtälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
373 Annika Mäkinen LahtiSport
389 Nelli Nikula Helsingin Kisa-Veikot
618 Miia Uskalinmäki Tampereen Pyrintö
     
N40 3000 m kävely  
     
189 Paula Kauppinen-Roivainen Iisalmen Visa
665 Jonna Voronkoff Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N40 Korkeus  
     
8 Tellervo Ahlholm Jyväskylän Kenttäurheilijat
31 Henna Anunti Haukiputaan Veikot
48 Ella Eskelinen LahtiSport
83 Katja Hautaniemi LahtiSport
256 Virpi Kämäräinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
370 Tuire Mäki Jyväskylän Kenttäurheilijat
422 Kirsi Peltola Nurmijärven Yleisurheilu
550 Johanna Sirviö Vampulan Urheilijat
618 Miia Uskalinmäki Tampereen Pyrintö
     
N40 Pituus  
     
8 Tellervo Ahlholm Jyväskylän Kenttäurheilijat
31 Henna Anunti Haukiputaan Veikot
48 Ella Eskelinen LahtiSport
83 Katja Hautaniemi LahtiSport
178 Marja Kankainen Äänekosken Urheilijat
256 Virpi Kämäräinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
333 Anette Mehtälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
370 Tuire Mäki Jyväskylän Kenttäurheilijat
618 Miia Uskalinmäki Tampereen Pyrintö
657 Sanna Virkkunen Oulun Pyrintö
660 Anu Virtanen Janakkalan Jana
     
N40 Kolmiloikka  
     
48 Ella Eskelinen LahtiSport
178 Marja Kankainen Äänekosken Urheilijat
333 Anette Mehtälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
370 Tuire Mäki Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N40 Kuula  
     
8 Tellervo Ahlholm Jyväskylän Kenttäurheilijat
31 Henna Anunti Haukiputaan Veikot
83 Katja Hautaniemi LahtiSport
92 Minna Henttonen Mäntsälän Urheilijat
105 Hannariina Honkanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
148 Mia Junikka Jyväskylän Kenttäurheilijat
256 Virpi Kämäräinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
349 Sisko Minkkinen Toivakan Rivakka
618 Miia Uskalinmäki Tampereen Pyrintö
657 Sanna Virkkunen Oulun Pyrintö
660 Anu Virtanen Janakkalan Jana
     
N40 Painonheitto  
     
148 Mia Junikka Jyväskylän Kenttäurheilijat
233 Kirsi Koro Virtain Urheilijat
349 Sisko Minkkinen Toivakan Rivakka
594 Sirpa Tarvainen Kauhavan Wisa
660 Anu Virtanen Janakkalan Jana
     
N45 60 m  
     
61 Johanna Haikonen Helsingin Kisa-Veikot
74 Virpi Hannuksela Kunto-Pirkat
81 Tiia Hautala Kunto-Pirkat
263 Johanna Lahtinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
463 Virpi Rahikkala Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
536 Tarja Schroderus Kuivasjärven Aura
659 Anne Virtanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
690 Anne Yli-Olli Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N45 200 m  
     
61 Johanna Haikonen Helsingin Kisa-Veikot
74 Virpi Hannuksela Kunto-Pirkat
263 Johanna Lahtinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
463 Virpi Rahikkala Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
690 Anne Yli-Olli Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N45 400 m  
     
435 Paula Pesonen Mikkelin Kilpa-Veikot
536 Tarja Schroderus Kuivasjärven Aura
     
N45 1500 m  
     
307 Päivi Lumijärvi Limingan Niittomiehet
435 Paula Pesonen Mikkelin Kilpa-Veikot
536 Tarja Schroderus Kuivasjärven Aura
     
N45 3000 m  
     
307 Päivi Lumijärvi Limingan Niittomiehet
     
N45 60 m aj  
     
545 Katja Sillgren Jyväskylän Kenttäurheilijat
659 Anne Virtanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
690 Anne Yli-Olli Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N45 3000 m kävely  
     
76 Marita Harju Jyväskylän Kenttäurheilijat
654 Virve Viljola Helsingin Kisa-Veikot
     
N45 Korkeus  
     
545 Katja Sillgren Jyväskylän Kenttäurheilijat
659 Anne Virtanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N45 Pituus  
     
74 Virpi Hannuksela Kunto-Pirkat
81 Tiia Hautala Kunto-Pirkat
82 Marjo Hautala-Saarinen Haukiputaan Veikot
281 Heli Lehtinen Äänekosken Urheilijat
545 Katja Sillgren Jyväskylän Kenttäurheilijat
659 Anne Virtanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
690 Anne Yli-Olli Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N45 Kolmiloikka  
     
281 Heli Lehtinen Äänekosken Urheilijat
545 Katja Sillgren Jyväskylän Kenttäurheilijat
659 Anne Virtanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
690 Anne Yli-Olli Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N45 Kuula  
     
9 Teija Aho Pulkkilan Ponsi
82 Marjo Hautala-Saarinen Haukiputaan Veikot
150 Inka Juvonen Janakkalan Jana
272 Minna Lankinen Nurmijärven Yleisurheilu
281 Heli Lehtinen Äänekosken Urheilijat
288 Satu Lehtonen LahtiSport
491 Johanna Rosnell Oriveden Ponnistus
659 Anne Virtanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N45 Painonheitto  
     
9 Teija Aho Pulkkilan Ponsi
150 Inka Juvonen Janakkalan Jana
272 Minna Lankinen Nurmijärven Yleisurheilu
288 Satu Lehtonen LahtiSport
305 Tiina Lompolojärvi Helsingin Kisa-Veikot
491 Johanna Rosnell Oriveden Ponnistus
     
N50 60 m  
     
68 Tiina Hakomäki Ylihärmän Junkkarit
106 Riikka Honkanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
169 Johanna Kalho Jyväskylän Kenttäurheilijat
184 Johanna Kasslin LahtiSport
331 Satu Matilainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
337 Katrin Mertanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
397 Ingela Nygård Jungar Esbo If
503 Vera Räsänen Kymen Urheiluveteraanit
513 Tarja Salmela Merijärven Kestävä
541 Kirsti Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
559 Kirsi Spoof-Tuomi Jyväskylän Kenttäurheilijat
652 Anne Viljanmaa Tampereen Pyrintö
680 Sanna Westerberg Länsi-Uudenmaan Urheilijat
     
N50 200 m  
     
68 Tiina Hakomäki Ylihärmän Junkkarit
106 Riikka Honkanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
169 Johanna Kalho Jyväskylän Kenttäurheilijat
232 Päivi Korhonen Kajaanin Urheilijat
331 Satu Matilainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
337 Katrin Mertanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
397 Ingela Nygård Jungar Esbo If
513 Tarja Salmela Merijärven Kestävä
559 Kirsi Spoof-Tuomi Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N50 400 m  
     
68 Tiina Hakomäki Ylihärmän Junkkarit
184 Johanna Kasslin LahtiSport
232 Päivi Korhonen Kajaanin Urheilijat
337 Katrin Mertanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
513 Tarja Salmela Merijärven Kestävä
     
N50 800 m  
     
232 Päivi Korhonen Kajaanin Urheilijat
483 Sirpa Riitamäki Virtain Urheilijat
583 Minna Taistra Suomussalmen Rasti
645 Annika Viilo Kunto-Pirkat
     
N50 1500 m  
     
123 Mari Hyyppä Jyväskylän Kenttäurheilijat
483 Sirpa Riitamäki Virtain Urheilijat
     
N50 3000 m  
     
123 Mari Hyyppä Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N50 60 m aj  
     
106 Riikka Honkanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
331 Satu Matilainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
337 Katrin Mertanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
482 Virve Riikonen Helsingin Tarmo
541 Kirsti Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
680 Sanna Westerberg Länsi-Uudenmaan Urheilijat
685 Sari Willman-Tuominen LahtiSport
     
N50 3000 m kävely  
     
218 Ursula Koivunen Esbo If
420 Lempi Pekkarinen Oripään Vesa
562 Tiina Stenvall Helsingin Kisa-Veikot
572 Minna Suominen Esbo If
     
N50 Korkeus  
     
50 Marja Eskelinen Vetelin Urheilijat
169 Johanna Kalho Jyväskylän Kenttäurheilijat
254 Mari Kyrönlahti Jyväskylän Kenttäurheilijat
331 Satu Matilainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
541 Kirsti Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
652 Anne Viljanmaa Tampereen Pyrintö
     
N50 Seiväs  
     
50 Marja Eskelinen Vetelin Urheilijat
     
N50 Pituus  
     
254 Mari Kyrönlahti Jyväskylän Kenttäurheilijat
331 Satu Matilainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
383 Tiina Nevanperä Kalajoen Junkkarit
397 Ingela Nygård Jungar Esbo If
482 Virve Riikonen Helsingin Tarmo
541 Kirsti Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
652 Anne Viljanmaa Tampereen Pyrintö
680 Sanna Westerberg Länsi-Uudenmaan Urheilijat
685 Sari Willman-Tuominen LahtiSport
     
N50 Kolmiloikka  
     
383 Tiina Nevanperä Kalajoen Junkkarit
482 Virve Riikonen Helsingin Tarmo
541 Kirsti Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
559 Kirsi Spoof-Tuomi Jyväskylän Kenttäurheilijat
680 Sanna Westerberg Länsi-Uudenmaan Urheilijat
685 Sari Willman-Tuominen LahtiSport
     
N50 Kuula  
     
50 Marja Eskelinen Vetelin Urheilijat
106 Riikka Honkanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
254 Mari Kyrönlahti Jyväskylän Kenttäurheilijat
354 Päivi Muittari Jyväskylän Kenttäurheilijat
423 Kristiina Peltola Keuruun Kisailijat
503 Vera Räsänen Kymen Urheiluveteraanit
513 Tarja Salmela Merijärven Kestävä
540 Jaana Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
541 Kirsti Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
553 Marjo Sjögren Haukiputaan Veikot
652 Anne Viljanmaa Tampereen Pyrintö
680 Sanna Westerberg Länsi-Uudenmaan Urheilijat
     
N50 Painonheitto  
     
503 Vera Räsänen Kymen Urheiluveteraanit
540 Jaana Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
559 Kirsi Spoof-Tuomi Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N55 60 m  
     
401 Kati Oikarinen Runner’s Club
444 Marita Piiroinen Mikkelin Kilpa-Veikot
465 Marita Rajala LahtiSport
489 Anna Roivas Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
506 Jaana Saarinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
544 Tarja Siivonen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
625 Anne Vakkala Kunto-Pirkat
656 Anne Virkalahti Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N55 200 m  
     
173 Leena Kallunki Kajaanin Urheilijat
401 Kati Oikarinen Runner’s Club
465 Marita Rajala LahtiSport
506 Jaana Saarinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
656 Anne Virkalahti Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N55 400 m  
     
173 Leena Kallunki Kajaanin Urheilijat
401 Kati Oikarinen Runner’s Club
465 Marita Rajala LahtiSport
     
N55 800 m  
     
173 Leena Kallunki Kajaanin Urheilijat
366 Päivi Mäkelä Kunto-Pirkat
401 Kati Oikarinen Runner’s Club
465 Marita Rajala LahtiSport
556 Satu Soivanen Mikkelin Kilpa-Veikot
     
N55 1500 m  
     
223 Vuokko Kolehmainen Mikkelin Kilpa-Veikot
366 Päivi Mäkelä Kunto-Pirkat
407 Anu Ojanen Hämeenlinnan Tarmo
490 Eeva Romppainen Kajaanin Urheilijat
     
N55 3000 m  
     
366 Päivi Mäkelä Kunto-Pirkat
407 Anu Ojanen Hämeenlinnan Tarmo
490 Eeva Romppainen Kajaanin Urheilijat
556 Satu Soivanen Mikkelin Kilpa-Veikot
     
N55 60 m aj  
     
625 Anne Vakkala Kunto-Pirkat
     
N55 3000 m kävely  
     
338 Maija-Liisa Mertanen Vihdin Urheiluveteraanit
627 Tarja Vakkuri Kankaanpään Urheilijat
     
N55 Korkeus  
     
444 Marita Piiroinen Mikkelin Kilpa-Veikot
     
N55 Pituus  
     
99 Pirjo Hintsanen Turun Senioriurheilijat
444 Marita Piiroinen Mikkelin Kilpa-Veikot
625 Anne Vakkala Kunto-Pirkat
     
N55 Kolmiloikka  
     
625 Anne Vakkala Kunto-Pirkat
     
N55 Kuula  
     
91 Leila Hellström Kaskö Idrottsklubb
97 Leena Hietanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
220 Mirja Kokko LahtiSport
605 Eeva-Liisa Tilkanen Kangasniemen Kalske
     
N55 Painonheitto  
     
91 Leila Hellström Kaskö Idrottsklubb
97 Leena Hietanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
220 Mirja Kokko LahtiSport
485 Erja Rinne Helsingin Kisa-Veikot
     
N45-40-35-30 4 x 200 m  
     
3 Helsingin Kisa-Veikot  
5 Janakkalan Jana  
8 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
12 Jyväskylän Kenttäurheilijat 2  
15 Jyväskylän Kenttäurheilijat 3  
17 Jyväskylän Kenttäurheilijat 4  
21 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
24 Lahden Ahkera 1  
25 Lahden Ahkera 2  
29 LahtiSport 1  
31 LahtiSport 2  
37 Tampereen Pyrintö  
40 Varsinais-Suomen Veteraaniurh.  
42 Äänekosken Urheilijat  
     
N60 60 m  
     
167 Tarja Kailajärvi Kunto-Pirkat
242 Tarja Kummelus LahtiSport
394 Anne Nurmi Helsingin Kisa-Veikot
402 Ritva Oikarinen Kajaanin Urheilijat
533 Annika Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
542 Tuula Siekkinen Kuivasjärven Aura
601 Leena Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N60 200 m  
     
167 Tarja Kailajärvi Kunto-Pirkat
242 Tarja Kummelus LahtiSport
402 Ritva Oikarinen Kajaanin Urheilijat
441 Salme Pihjala Espoon Tapiot
533 Annika Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
601 Leena Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N60 400 m  
     
364 Anne Mäkelä Toijalan Vauhti
402 Ritva Oikarinen Kajaanin Urheilijat
441 Salme Pihjala Espoon Tapiot
599 Ulla Teittinen Valkealan Kajo
601 Leena Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N60 800 m  
     
364 Anne Mäkelä Toijalan Vauhti
441 Salme Pihjala Espoon Tapiot
     
N60 1500 m  
     
364 Anne Mäkelä Toijalan Vauhti
441 Salme Pihjala Espoon Tapiot
     
N60 3000 m  
     
364 Anne Mäkelä Toijalan Vauhti
     
N60 60 m aj  
     
90 Seija Hellman Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
533 Annika Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
599 Ulla Teittinen Valkealan Kajo
     
N60 3000 m kävely  
     
551 Tarja Sirén Ikaalisten Urheilijat
     
N60 Korkeus  
     
90 Seija Hellman Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
454 Merja Pulkkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
533 Annika Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
601 Leena Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
639 Tuija Varsala Länsi-Uudenmaan Urheilijat
     
N60 Seiväs  
     
90 Seija Hellman Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
394 Anne Nurmi Helsingin Kisa-Veikot
     
N60 Pituus  
     
90 Seija Hellman Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
394 Anne Nurmi Helsingin Kisa-Veikot
454 Merja Pulkkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
533 Annika Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
542 Tuula Siekkinen Kuivasjärven Aura
599 Ulla Teittinen Valkealan Kajo
     
N60 Kolmiloikka  
     
394 Anne Nurmi Helsingin Kisa-Veikot
454 Merja Pulkkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
533 Annika Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
542 Tuula Siekkinen Kuivasjärven Aura
599 Ulla Teittinen Valkealan Kajo
     
N60 Kuula  
     
90 Seija Hellman Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
183 Siv Karlström Esbo If
314 Virve Lännistö Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
375 Liisa Mäkitörmä Varpaisjärven Vire
454 Merja Pulkkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
533 Annika Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
573 Pirjo Suopela Jyväskylän Kenttäurheilijat
639 Tuija Varsala Länsi-Uudenmaan Urheilijat
671 Merja Vuorinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N60 Painonheitto  
     
33 Kerstin Backman LahtiSport
183 Siv Karlström Esbo If
375 Liisa Mäkitörmä Varpaisjärven Vire
454 Merja Pulkkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
601 Leena Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
671 Merja Vuorinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N60-55-50 4 x 200 m  
     
9 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
13 Jyväskylän Kenttäurheilijat 2  
16 Jyväskylän Kenttäurheilijat 3  
18 Kajaanin Urheilijat  
30 LahtiSport 1  
32 LahtiSport 2  
41 Varsinais-Suomen Veteraaniurh.  
     
N65 60 m  
     
16 Maire Ahonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
135 Sinikka Illaru Vihdin Urheiluveteraanit
296 Irja Lientola Jyväskylän Kenttäurheilijat
350 Anu Mitro Jyväskylän Kenttäurheilijat
392 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
473 Sisko Rauhala Jyväskylän Kenttäurheilijat
589 Eeva-Maija Tamminen Kunto-Pirkat
     
N65 200 m  
     
135 Sinikka Illaru Vihdin Urheiluveteraanit
296 Irja Lientola Jyväskylän Kenttäurheilijat
350 Anu Mitro Jyväskylän Kenttäurheilijat
392 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
473 Sisko Rauhala Jyväskylän Kenttäurheilijat
477 Eliisa Reijonen Tohmajärven Urheilijat
     
N65 400 m  
     
350 Anu Mitro Jyväskylän Kenttäurheilijat
392 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
477 Eliisa Reijonen Tohmajärven Urheilijat
     
N65 800 m  
     
392 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
477 Eliisa Reijonen Tohmajärven Urheilijat
     
N65 1500 m  
     
98 Sisko Hiltunen Oulun NMKY:n urheilijat
477 Eliisa Reijonen Tohmajärven Urheilijat
     
N65 3000 m  
     
98 Sisko Hiltunen Oulun NMKY:n urheilijat
     
N65 60 m aj  
     
392 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
473 Sisko Rauhala Jyväskylän Kenttäurheilijat
676 Marketta Västi Kuopion Vipinä
     
N65 3000 m kävely  
     
379 Vieno Määränen Kajaanin Urheilijat
     
N65 Korkeus  
     
16 Maire Ahonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
350 Anu Mitro Jyväskylän Kenttäurheilijat
374 Raija Mäkipää Helsingin Tarmo
392 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
676 Marketta Västi Kuopion Vipinä
     
N65 Seiväs  
     
676 Marketta Västi Kuopion Vipinä
     
N65 Pituus  
     
339 Marja Metsänkylä Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
392 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
473 Sisko Rauhala Jyväskylän Kenttäurheilijat
676 Marketta Västi Kuopion Vipinä
     
N65 Kolmiloikka  
     
339 Marja Metsänkylä Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
392 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
473 Sisko Rauhala Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N65 Kuula  
     
2 Hannele Aalto Turun Senioriurheilijat
16 Maire Ahonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
217 Seija Koivunen Kunto-Pirkat
274 Leena Lappalainen Kuhmon Kiva
374 Raija Mäkipää Helsingin Tarmo
392 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
688 Elisa Yli-Hallila Helsingin Kisa-Veikot
     
N65 Painonheitto  
     
2 Hannele Aalto Turun Senioriurheilijat
16 Maire Ahonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
73 Leena Hannonen LahtiSport
350 Anu Mitro Jyväskylän Kenttäurheilijat
374 Raija Mäkipää Helsingin Tarmo
688 Elisa Yli-Hallila Helsingin Kisa-Veikot
     
N70 60 m  
     
12 Arja Ahola LahtiSport
222 Terhi Kokkonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
294 Riitta Leppämäki Kuopion Vipinä
377 Mirja Mäntylä Kunto-Pirkat
453 Pirkko Povelainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N70 200 m  
     
12 Arja Ahola LahtiSport
510 Marjatta Saimovaara LahtiSport
     
N70 400 m  
     
510 Marjatta Saimovaara LahtiSport
537 Ulla Sepponen LahtiSport
     
N70 800 m  
     
510 Marjatta Saimovaara LahtiSport
537 Ulla Sepponen LahtiSport
     
N70 1500 m  
     
537 Ulla Sepponen LahtiSport
     
N70 3000 m  
     
537 Ulla Sepponen LahtiSport
     
N70 3000 m kävely  
     
535 Asta Savukoski Korson Kaiku
537 Ulla Sepponen LahtiSport
     
N70 Korkeus  
     
26 Tuula Alho Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
77 Raija Harjunen Helsingin Tarmo
222 Terhi Kokkonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N70 Pituus  
     
26 Tuula Alho Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
77 Raija Harjunen Helsingin Tarmo
222 Terhi Kokkonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
294 Riitta Leppämäki Kuopion Vipinä
     
N70 Kolmiloikka  
     
294 Riitta Leppämäki Kuopion Vipinä
     
N70 Kuula  
     
26 Tuula Alho Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
77 Raija Harjunen Helsingin Tarmo
273 Liisa Lapinkero Jyväskylän Kenttäurheilijat
377 Mirja Mäntylä Kunto-Pirkat
453 Pirkko Povelainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
622 Sirpa Vahtera Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
634 Marja-Leena Valtonen Kunto-Pirkat
     
N70 Painonheitto  
     
26 Tuula Alho Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
77 Raija Harjunen Helsingin Tarmo
377 Mirja Mäntylä Kunto-Pirkat
453 Pirkko Povelainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
622 Sirpa Vahtera Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N75 60 m  
     
103 Varpu Holmberg Helsingin Kisa-Veikot
180 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
363 Irmeli Mäihäniemi Kunto-Pirkat
650 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N75 200 m  
     
180 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
363 Irmeli Mäihäniemi Kunto-Pirkat
493 Sirkka-Liisa Ruuskanen Kuopion Vipinä
650 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N75 400 m  
     
140 Inkeri Janhunen Kunto-Pirkat
298 Sirkka Liimatainen Harjun Urheilijat -82
     
N75 800 m  
     
140 Inkeri Janhunen Kunto-Pirkat
180 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
     
N75 1500 m  
     
209 Hannele Kivistö Spove
328 Terttu Marttila Toivakan Rivakka
     
N75 3000 m  
     
209 Hannele Kivistö Spove
328 Terttu Marttila Toivakan Rivakka
     
N75 60 m aj  
     
493 Sirkka-Liisa Ruuskanen Kuopion Vipinä
     
N75 3000 m kävely  
     
180 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
209 Hannele Kivistö Spove
298 Sirkka Liimatainen Harjun Urheilijat -82
     
N75 Korkeus  
     
46 Rauha Ervalahti Kunto-Pirkat
180 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
443 Helinä Pihlaja Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
493 Sirkka-Liisa Ruuskanen Kuopion Vipinä
650 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N75 Seiväs  
     
650 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N75 Pituus  
     
103 Varpu Holmberg Helsingin Kisa-Veikot
180 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
443 Helinä Pihlaja Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
493 Sirkka-Liisa Ruuskanen Kuopion Vipinä
650 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N75 Kolmiloikka  
     
103 Varpu Holmberg Helsingin Kisa-Veikot
650 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N75 Kuula  
     
46 Rauha Ervalahti Kunto-Pirkat
103 Varpu Holmberg Helsingin Kisa-Veikot
180 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
206 Ritva Kiviaho Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
363 Irmeli Mäihäniemi Kunto-Pirkat
443 Helinä Pihlaja Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
650 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N75 Painonheitto  
     
46 Rauha Ervalahti Kunto-Pirkat
206 Ritva Kiviaho Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
443 Helinä Pihlaja Etelä-Pohjanmaan Urheiluvet.
650 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
     
N80 60 m  
     
469 Salme Rantala Spove
581 Marjatta Taipale Toivakan Rivakka
677 Sanni Väyrynen Pulkkilan Ponsi
     
N80 200 m  
     
469 Salme Rantala Spove
581 Marjatta Taipale Toivakan Rivakka
677 Sanni Väyrynen Pulkkilan Ponsi
     
N80 400 m  
     
677 Sanni Väyrynen Pulkkilan Ponsi
     
N80 3000 m kävely  
     
385 Irja Nieminen Toivakan Rivakka
     
N80 Korkeus  
     
581 Marjatta Taipale Toivakan Rivakka
     
N80 Pituus  
     
581 Marjatta Taipale Toivakan Rivakka
     
N80 Kuula  
     
175 Kerttu Kangasmäki Laihian Luja
     
N80 Painonheitto  
     
175 Kerttu Kangasmäki Laihian Luja
     
N85 Kuula  
     
348 Eila Mikola Porin Tarmo
     
N85 Painonheitto  
     
348 Eila Mikola Porin Tarmo

Pääyhteistyökumppanit